CDN - www.cdn.ug.edu.pl - TWOJA GAZETA STUDENCKA

Gdańsk Tribute Festival 2018 przed nami!

Gdańsk Tribute Festiwal 2018 to z pewnością gratka dla fanów Muse, Foo Fighters, Guns N’Roses oraz The White Stripes. Jeśli muzyka tych zespołów jest Ci bliska, już 18 sierpnia musisz pojawić się w Protokulturze!

Michał Szpak zaczaruje Sopot!
Festiwal Kolorów
Gdańsk zapłonie w barwach! Festiwal Kolorów 2018
Sławomir zawita do Gdyni!

Co w rapie piszczy? #lipiec2018

Lipiec już za nami, możemy więc podsumować to, co działo się na naszym rodzimym, rapowym podwórku. Ubiegły miesiąc był dosyć obfity w nowości. Dowiedzmy się więc, co w rapie piszczy.

Zrobili to dobrze. „Mamma Mia 2: Here We Go Again!”
Męski, brudny świat – Sicario 2: Day of the Soldado
„Berek”, teraz ty gonisz!

Nadzieja umiera ostatnia. Sopocka nauczycielka walczy o życie

Wyjątkowa nauczycielka i wyjątkowi uczniowie. II Liceum Ogólnokształcące w Sopocie poruszyło całą Polskę, by uratować życie 55-letniej Lidii Dysarz. Już niedługo, bo 16 i 17 czerwca, będzie można włączyć się do akcji na terenie Trójmiasta.

Tworząc muzykę, nie ma się czego wstydzić – wywiad z zespołem Pastry

Pastry, czyli muzyka bliska indie rockowi. Trzech chłopaków i ona, metr sześćdziesiąt za perkusją. Ten trójmiejski zespół opowiedział nam m.in. o niełatwych początkach, o planach na przyszłość i o tym, jak wymawiać nazwę ich zespołu.

Co w rapie piszczy? #lipiec2018

Świąteczna dwunastka

Bożonarodzeniowe szaleństwo zaczęło się już jakiś miesiąc temu. Pięknie przystrojone ulice, lampki na choinkach, dziergane swetry z reniferem. Wszystko po to, żeby obudzić  nostalgię. Przypomnieć zapach mandarynek i zupy grzybowej na wigilijnym stole. Czym są…