„Podaj Wiosło” – festiwal impro po raz trzeci!

podaj wiosloWeekend pełen humoru, prezentacje grup kabaretowych i teatralnych z całej Polski – to wszystko czeka nas w Teatrze Miniatura i Ratuszu Staromiejskim. Będziemy świadkami zmagań w formach krótkich, długich i mieszanych. Od 11 do 13 kwietnia potrwa III edycja Festiwalu Impro „Podaj Wiosło”.

Impro to podstawowa formuła teatru improwizacji. Co istotne, w tej formie aktorzy realizują na bieżąco wizje i pomysły publiczności. W zależności od tego, jak będzie przebiegała między nimi interakcja, występ może przejść od krótkiego skeczu do długich, rozbudowanych scen. Dzięki temu aktorzy szlifują swoje umiejętności, a widzowie czują się współuczestnikami przedstawienia, co gwarantuje świetną zabawę. Improwizacja przechodzi teraz w Polsce rozkwit, w ciągu ostatnich kilku lat powstało mnóstwo grup improwizacyjnych.

Dlatego też Inkubator Kultury Kulmiasto wraz z Teatrem Miniatura, Nadbałtyckim Centrum Kultury i Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym Kultywator organizując ten festiwal daje możliwość wykazania się młodym twórcom. Impreza obfitować będzie także we wspólne akcje występujących grup, warsztaty dla dzieci i dorosłych, a nawet mecz trójmiejskich grup. Widzowie natomiast spędzą trzy dni śmiejąc się do rozpuku.

Program wydarzenia:

11.04 piątek

TEATR MINIATURA

Impro dla dzieci (Trójmiasto)

18.00 Abordaż (Gdańsk), 19.00 Hofesinka (Warszawa),

20.30 Ulubione Gry Fejsbuków (wspólna akcja)

Klub Festiwalowy

Ok. 23.00 ImproPoetik (wspólna akcja)

12.04 sobota

RATUSZ STAROMIEJSKI NCK

ImproWarsztat – prowadzenie Wojciech Tremiszewski

TEATR MINIATURA

Impro dla dzieci (Trójmiasto)

17.30 ImproIgrzyska (cztery grupy olimpijczyków)

20.00 Improkracja (Wrocław)

21.00 Peleton (Gdańsk)

Klub festiwalowy

Ok. 23.00 Git vs Improvizja (mecz trójmiejskich grup)

13.04 niedziela

18.00 Ad Hoc (Warszawa)

19.00 No Potatoes (Lublin)

20.30 Podaj Wiosło – Grandfinał

Bilety do nabycia na stronie www.KupBilecik.pl oraz w dniu imprezy w Teatrze Miniatura.

Karnet na całość: wszystkie wydarzenia w Teatrze Miniatura (w ramach festiwalu i poza wydarzeniem Impro dla dzieci) + klub festiwalowy + zniżka warsztatowa
120 zł normalny / 90 zł ulgowy
Zniżka dla Grup Impro: 90 zł normalny / 75 zł ulgowy
kontakt@podajwioslo.pl, tel. 668 678 030