Ted Nemeth ponownie odwiedzi Wydział Remontowy

Ted Nemeth przyjadą do Gdańska z nową płytą  „CTRL C”. Ostatni raz w Wydziale Remontowym gościli 9 marca, tym razem pojawią się 9 listopada. Wywodzą się z łódzkiej sceny muzyki alternatywnej i już od dłuższego czasu robią zamieszanie nie tylko tam.

Mocny wokal, gitara, bas, perkusja, a miejscami również elektronika są składnikami tworzącymi wyjątkowy styl tego kwartetu. Występowali w tym roku na takich festiwalach muzycznych jak Jarocin czy Przystanek Woodstock.  „CTRL C” to ich druga płyta, pierwsza, dzięki której zaistnieli na polskiej scenie muzycznej, nosi tytuł  „Ostatni krzyk mody”. Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy warto wybrać się na ten koncert zapraszamy do przeczytania relacji z ubiegłego koncertu w Wydziale.