Ucz się jak mistrz, integruj jak student – szkolenie IT, FR, HR i PR

„Ucz się jak mistrz, integruj jak student – czyli jak opanować trudną sztukę zarządzania” to weekendowe szkolenie organizowane w dniach 17-19 listopada przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Gdańsk dla studentów trójmiejskich uczelni wyższych.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni trenerzy, którzy stawiają na praktyczne ujęcie poruszanych zagadnień. Jeśli chcesz dowiedzieć się:

• jakie narzędzia IT są niezbędne w zarządzaniu projektem
  • co zrobić, aby Twój FR był efektywny, czyli jak negocjować ze sponsorami
  • kiedy HR rzeczywiście buduje i motywuje zespół
  • jak w praktyce wygląda zarządzanie projektem: jak zacząć, co zrobić, kiedy pojawi się kryzys oraz jak doprowadzić go do końca
  • gdzie w social mediach jest miejsce na PR.

Szkolenie odbędzie w Agroturystyce „Szymanka” w Płaczewie (okolice Gniewina). Koszt 3-dniowego szkolenia to 90 zł. Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, atrakcje, materiały szkoleniowe oraz poczęstunki między szkoleniami. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat jego ukończenia. Jeśli chcesz spędzić weekend w doborowym, studenckim towarzystwie, poznać nowych ludzi, a przy tym nauczyć się czegoś nowego z dziedzin wymienionych powyżej, obserwuj wydarzenie i aplikuj!