Tribute Festival 2017 – 19 sierpnia/ Protokultura

elementy

Za dwa tygodnie gdański klub Protokultura zaprasza do swoich progów na pierwszą edycję zupełnie nowego Tribute Festival. Przewidziano ogromną dawkę muzyki światowych gwiazd sceny rockowej w wykonaniu czołowych Tribut’ów z Trójmiasta. Zaciekawieni? Poniżej szczegółowa rozpiska wydarzenia.

Festiwal odbędzie się pod gołym niebem, na letniej scenie Dok Protokultura. Miejmy więc nadzieję, że pogoda dopisze, a twórczość Led Zeppelin, Alice in Chains, Arctic Monkeys i Red Hot Chili Peppers dodatkowo podgrzeje atmosferę wydarzenia. Organizatorzy zaplanowali cztery koncerty i zaprosili grono utalentowanych trójmiejskich muzyków, którzy będą dzielić „protokulturową scenę”, zapewniając muzykę na najwyższym poziomie. Dla chętnych na finał przewidziano otwarte jam session. Nie zapomniano również o bogatej strefie gastronomicznej.

Otwarcie festiwalu nastąpi o godzinie 18:00, na pierwsze koncerty organizatorzy zapraszają na 19:30. Do zobaczenia na miejscu – życzymy przedniej zabawy! Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku i bądźcie na bieżąco!

Tribute to Red Hot Chili Peppers by Monkey Funks wystąpi w składzie: Glennskii Meyer – wokal, Michał Saidowski – gitara, Michał Szumiejko – bas i Michał Młyniec – perkusja.

Tribute to Arctic Monkeys prezentuje się następująco: Maksymilian Mróz – gitara, wokal, Maciej Okoczuk – gitara, wokal, Piotr Okoczuk – perkusja, wokal oraz Marcin Malinowski – bass, wokal.

Tribute to Alice in Chains zagrają: Piotr Łuba – wokal, Michał Saidowski – gitara, wokal, Marcin Gdaniec – gitara, Artur Olkowicz – bas i Michał Młyniec – perkusja.

Tribute to Led Zeppelin: Filip Kamerath – wokal, Piotr Augustynowicz – gitara, Tomasz Nowik – bass, Igor Augustynowicz – perkusja oraz Michał Mantaj – klawisze.

Kiedy: 19 sierpnia 2017 r., start: 18:00

Gdzie: Scena Letnia Klub Protokultura, ul. Niterów 29B, Gdańsk

Bilety: 37 zł / w dniu koncertu 40 zł do nabycia online na InterTicket Polska i Going oraz stacjonarnie: GDYNIA: InfoBox – Świętojańska 30, Greckie Biuro Podróży Barkost – ul. Świętojańska 100 / GDAŃSK: Protokultura – ul. Niterów 29, Agencja Podróży i Turystyki Holidays – ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan) / SOPOT: Biuro Podróży El Globo – ul. Podjazd 9, Stowarzyszenie Turystyczne Sopot – Plac Zdrojowy 2 / LĘBORK: Biuro Turystyczne “Dunaj” – ul. Targowa 11.

Partnerzy wydarzenia: Łomża Jasne Pełne, DrumStore Gdynia Sklep Perkusyjny, Radio Gdansk, Trojmiasto.pl, Perspektywa Kultury, koncertomania.pl,  Muzykoholicy, Trójmiasto – wydarzysie.pl, Protokultura – Klub Sztuki Alternatywnej, CDN – Ciąg Dalszy Nastąpi.