Koncert Cordova dla fundacji Twoja Pasja!

18160142_1316816891728483_294685990_oJak połączyć przyjemne z pożytecznym? Koncert.  Sobota. Klub Mechaniczna Pomarańcza. Będziecie mogli usłyszeć młodych artystów i wesprzeć fundację „Twoja Pasja”. Włodek Markowicz poleca.

Koncerty „Cordova” to inicjatywa  zajmująca się organizacją imprez charytatywnych.  Jak sami mówią, chcą, by ludzie pomagając, dobrze się bawili. Tym razem zbiórka idzie na fundację „Twoja Pasja”, która zachęca młodzież z trudnego środowiska do wyrażania swoich emocji poprzez sztukę. Z tego powodu na scenę zaprosili tylko najlepszych m.in: Riot Act, The Drunkers, Acoustic Deformation,  TvventyFive, Granny’s Tricky Jam Jars, The Borrowers, Jarosława Jaśkiewicza oraz Nikolę Nerc i Kacpra Polaczyka.

To nie wszystko. Za symboliczną kwotę będziecie mogli zakupić los , który da wam szansę na wygranie książki Włodka Markowicza „Kropki” ze specjalną dedykacją. Nie możecie tego przegapić!

Kiedy: 29.04.2017, godzina 18:00

Gdzie: Mechaniczna Pomarańcza Gdańsk, ul. Do Studzienki 61