Gdańsk Mokotów, czyli Lilly Hates Roses w Klubie Żak

lillyKasia Golomska i Kamil Durski – czyli duet, który w swojej pierwszej płycie zaoferował nam lekkie i folkowe brzmienia, teraz do Gdańska przyjeżdża z czymś bardziej rockowym. Druga płyta „Mokotów” to krążek, który oprócz ich wrażliwości, pokazuje też drugą, mocniejszą stronę zespołu.

Zaczynali od piosenki „Youth”, którą zwrócili uwagę na siebie do tego stopnia, że wygrali konkurs Make More Music, organizowany przez Empik i podpisali kontrakt płytowy z Sony Music Poland. Debiutowa płyta „Something to happen” została odebrana bardzo pozytywnie. Pojawiły się głosy, że dawno nie było czegoś tak świeżego i oryginalnego na polskiej scenie muzycznej. Artyście jednak nie osiadając na laurach stworzyli swoja drugą płytę. – To kontynuacja muzycznej podróży zapoczątkowanej na debiucie, a jednocześnie otwarcie na nowe dźwięki. Na pewno muzyka, na którą warto w tym roku zwrócić uwagę, choć pewnie nie dla wszystkich. Niektórzy potrzebują krzyku, by do nas dotrzeć i przykuć naszą uwagę. Lilly Hates Roses wystarcza do tych celów szept. – Paweł Lach z rockmagazyn.pl. Fanów hałaśliwego szeptu 5 marca zapraszamy do klubu Żak. Jeszcze nieprzekonanych do przesłuchania płyty „Mokotów”.

Kiedy: 5 marca, godz. 20:00

Gdzie: Klub Żak, Gdańsk Grunwaldzka 195/197

Bilety:
13 zł I pula / 23 zł II pula – zniżka* na Kartę Dużej Rodziny
15 zł I pula / 25 zł II pula – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
20 zł I pula / 30 zł II pula – super zniżka* na Kartę do Kultury
25 zł I pula / 35 zł II pula – bez zniżek
Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem.