10 najciekawszych INFO ze świata seriali – epizod 8

r. w.

Źródło: IMDb.com

Ósmy epizod 10 INFO ze świata seriali zapewni sporo wrażeń. Dzisiaj ostatecznie rozwiewamy kwestię crossoveru „Flasha” i „Supergirl”, pokażemy zwiastun „Pełniejszej chaty”, a na dodatek zobaczycie jak Greg Germann prezentuje się w roli Hadesa.

1. Nadchodzą amerykańscy bogowie

Stacja Starz już dawno temu zamówiła serial „Amerykańscy bogowie” na podstawie bestsellerowej powieści N. Gaimana. Teraz dowiedzieliśmy się, kto zagra główną rolę w produkcji. Angaż otrzymał Ricky Whittle, znany z popularnej młodzieżowej serii „The 100”. Jak sądziecie to dobry wybór?

2. Nowy MacGyver

To było nieuniknione. Po tym jak wskrzeszono „Xenę” oraz „Twin Peaks”, przyszła pora na MacGyvera. Tym razem twórcy reebotu P. D. Colaizzo i H. Winkler przedstawią nam młodszą wersję człowieka od wszystkiego. Głównym bohaterem będzie 20-latek, który zostaje zwerbowany do tajnej organizacji. W niekonwencjonalny sposób będzie starał się rozwiązywać kryminalne zagadki. Projekt powstaje dla CBS, a jego emisja planowana jest na sezon serialowy 2016/2017 roku.

3. Bodo umówił się na 6 marca

Po wielu historycznych serialach oraz produkcjach opowiadających o gwiazdach XX wieku, TVP1 wzięła na warsztat bardzo znanego artystę sceny muzycznej. Mowa o Eugeniuszu Bodo, legendarnym piosenkarzu i twórcy takich hitów jak Umówiłem się z nią na dziewiątą czy Ach te baby. Telewizja Polska zaangażowała do produkcji setki aktorów, zainwestowała pieniądze w ogromną ilość lokalizacji, co prawdopodobnie zaowocuje sukcesem. Wystarczy wspomnieć o serialu „Anna German”, który zdobył rzesze fanów. Główną rolę w „Bodo” zagra Antoni Królikowski, a partnerować będą mu między innymi Roma Gąsiorowska i Patrycja Kazadi.

4. Pełniejsza chata

Netflix już pewien czas temu zapowiedział, że tworzy kontynuację sitcomu „Pełna chata”. Do premiery nowych odcinków pozostały ponad 2 tygodnie (26 lutego), a tymczasem mamy dla was zwiastun produkcji (początek od 2:29):

5. Szkoła uwodzenia 2.0

NBC zamawia pilot serialu, który będzie fabularną kontynuacja filmu „Szkoła uwodzenia”. Pomysł na produkcję wygląda tak, że w głównej roli zobaczymy Basha Casey’a czyli syna bohaterów, których w oryginalne zagrali Reese Whiterspoon oraz Ryan Phillippe. To on i tajemnicze relacje z jego ciotką (w tej roli w oryginale Sarah Michelle Gellar) będą tematem fabuły serialu. Jak sądzicie, to dobry pomysł?

6. Hades Germann

„Dawno, dawno temu” sięga po kolejną bajkę wytwórni Disney’a. Tym razem padło na „Herculesa”. Greg Germann, aktor znany z serialu „Ally McBeal” w baśniowej produkcji zagra Hadesa. Entertainment Weekly zaprezentowało na łamach swojego serwisu kadr z odcinka z udziałem aktora, oto on:

Hades-Dawno-dawno-temu

7. Superflash

Po miesiącach zaprzeczania, dementowania plotek w końcu wiemy wszystko. W najbliższym czasie dojdzie do fabularnego połączenia „Flasha” (produkcji CW) oraz „Supergirl” (produkcji CBS). Epizod będzie częścią serii o Supergirl i opowie o tym jak Barry Allen przybywa do National City. Producenci potwierdzili to, co od dawna podejrzewali fani – świat Kary-El to alternatywna rzeczywistość, do której dzięki swym mocom przybędzie Flash. Odcinek zostanie wyemitowany w marcu. Cieszycie się z takiego obrotu sprawy? Przypominamy, że obie produkcje łączy osoba Grega Berlantiego. Jest to producent tych dwóch komiksowych seriali.

8. House of Cards 4

Na to czekali wszyscy! Bez dłuższych wstępów. Trailer 4 sezonu „House of Cards”:

9. Naomi Watts w Twin Peaks

n. w.

Źródło: IMDb.com

Znamy kolejną osobę, która dołączy do 3. sezonu popularnego serialu „Miasteczko Twin Peaks”. Jest nią Naomi Watts uznana australijska aktorka, którą mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak „Diana” czy „King Kong”. Póki co, nie wiemy kogo zagra aktorka.

10. Bardziej kochane kłopoty

Pamiętacie serial „Kochane kłopoty”? Wszystkich fanów czeka wielka niespodzianka. Netflix postanowił stworzyć kontynuację produkcji. Do obsady powrócą wszyscy aktorzy z oryginału. Platforma VOD planuje zrealizować 4 nowe epizody produkcji. Każdy z nich będzie trwał 1,5 godziny, a akcja poszczególnych odcinków toczyć się będzie o innej porze roku. Twórcy kontynuacji zapowiedzieli, że uwzględnią 9 letni przeskok czasowy.